Fixtable

Android için Yeni Nesil Restoran Rezervasyon Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.3 MB
  • Version 1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Bilgetech
Yeme-içme sektörüne dair tüm rezervasyon işlemlerini kapsayan oldukça kullanışlı bir Android için Yeni Nesil Restoran Rezervasyon Uygulamasıdır.

Yeme-içme sektörüne dair tüm rezervasyon işlemlerini kapsayan oldukça kullanışlı bir Android için Yeni Nesil Restoran Rezervasyon Uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Fixtable kullanıcılarına sunduğu detaylı mekan bilgileri, arama/keşfetme özelliği ve sunduğu özel indirimlerle bu alanda akla gelen ilk uygulama olmayı hedefliyor. Bunun yanı sıra uygulama konum tabanlı arama, fiyat, lokasyon, promosyon ve puan gibi kriterlere göre kapsamlı arama/sıralama seçenekleri sunuyor. Şimdiye kadar pek de alışık olmadığımız türde, 360° mekan fotoğrafları kullanıyor.

Mekanları en iyi şekilde tanıtmayı hedefleyen Fixtable rezervasyon işini öncesi ve sonrası olmak üzere bir süreç olarak ele alıyor. Bu sayede rezervasyondan önce rezervasyon sebebinizi ve notlarınızı, rezervasondan sonra da görüşlerinizi restorana iletebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamada yer alan Passbook entegrasyonu sayesinde kolaylıkla rezervasyon takibinizi yapabilirsiniz.

Kullanıcıların yanı sıra mekanlar için de kapsamlı özellikler sunan Fixtable içerisinde mekanların kendi rezervasyonları yönetebilmesine de imkan tanıyan bir yönetim paneli bulunuyor.

Bu panelde akıllı masa yönetimi, özelleştirilebilir kat yönetimi, promosyon yönetimi, hatırlatıcı, CRM ve detaylı istatistikler gibi pek çok kullanışlı modül yer alıyor.

Rezervasyon yapma işini hiç olmadığı kadar kolaylaştıran Fixtable uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Fixtable indir
DİĞER SÜRÜMLER